personalized jewelry,personalized name necklace

women cleats with superfly rainbow

nike mercurial superfly CR7 Chapter 5 FG Blue TintCR7 Chapter 5 FG Blue Tint

adidas predator football

Slovenský športový klub retrieverov O nás

O nás

Slovenský športový klub retrieverov vznikol na základe rozhodnutia skupiny ľudí, ktorí majú záujem o zachovanie a rozvíjanie poľovných vlôh a vlastností definovaných štandardmi plemien retrieverov. Ustanovujúca schôdza klubu sa konala v Nových Zámkoch v deň letného slnovratu, 21.6.2014.

Našim cieľom je kvalitná práca - výcvik, skúšky a súťaže retrieverov so zameraním na poľovnú upotrebiteľnosť, pomoc našim členom zúčastňovať sa na poľovačkách na malú zver a týmto spôsobom rozvíjať pôvodne vyšľachtené vlastnosti retrieverov. SŠKR chce byť klubom vodičov a priaznivcov poľovných retrieverov, ľudí, ktorí si vedia vzájomne pomôcť a poradiť pri výchove a výcviku ich psov. Klub chce vytvárať podmienky pre ľudí, ktorých prioritou sú poľovní pomocníci, psy s iskrou v oku.

o nás

Hlásime sa k historickému odkazu a tradíciám psiarov - kynológov, chovateľov a vodičov poľovných psov. Klubu nie je ľahostajný, častokrát negatívny, pohľad laickej verejnosti na naše poľovníctvo a poľovníkov, a chce svojou činnosťou prispievať k poľovníckej osvete, pomáhať nepoľovníkom pri uplatnení sa ich psov v našich revíroch, pomáhať retrieverom nestratiť ich poľovné vlastnosti, prispievať k dodržiavaniu poľovníckej etiky a podieľať sa na výchove našej kynologicko-poľovníckej omladiny.

Klub organizuje výcvikové dni, víkendy i týždennú pobytovú akciu, kde majitelia psov (nielen retrieverov, ale aj iných plemien s podobnou náplňou práce) majú možnosť precvičovať základnú poslušnosť a disciplíny skúšok poľovnej upotrebiteľnosti. Na týchto akciách sa stretáva partia priateľov, ktorá sa postarajú o dobrú zábavu a rodinnú atmosféru. Skúsení výcvikári, ktorí precvičia psíka, vysvetlia a pomôžu jeho majiteľovi pochopiť princípy výcviku psa a viesť ho v napredovaní. Ak ste nováčik, alebo skúsený kynológ, všetci ste vítaní.

Klub pripravil pre svojich členov a priaznivcov elastické tričko jasnej žltozelenej farby.

stanovy klubu vnútorný poriadok prihláška do klubu
sskr logo 100 

odkaz (link) na našu stránku
<a href="http://www.sportklub-retriever.sk" target="_blank"><img src="http://www.sportklub-retriever.sk/images/bgnd/sskr_logo_100.png" border="0" width="100" height="100" alt="Slovenský športový klub retrieverov" ></a> 

...