personalized jewelry,personalized name necklace

women cleats with superfly rainbow

nike mercurial superfly CR7 Chapter 5 FG Blue TintCR7 Chapter 5 FG Blue Tint

adidas predator football

Slovenský športový klub retrieverov Dovolenka 2016

Klubová dovolenka 2016 pohoda

Milí retrieveráci !

Blíži sa leto a s tým aj čas dovoleniek. Pozývame Vás na týždňový relaxačný pobyt s možnosťou intenzívneho výcviku psíkov.

ponuka pobytu: Veľké Pole, penzión SEDLO

termín: 6. až 13. august 2016

predbežná cena ubytovania a stravovania

25 € á 1 osoba á 1 deň

v cene je ubytovanie, plná penzia, parkovanie a ubytovanie psíkov

Najmenší počet účastníkov "zájazdu" do SEDLA je 30 osôb.

Prečo penzión SEDLO?

Dovolenka 2015 = krásne prostredie, parádne bývanie, úžasné podmienky pre cvičenie i venčenie psíkov. Pole, lúka , voda , les na jednom mieste. V sobotu 6. augusta odložím kľúče od auta a použijem ich až 13. augusta pri odchode domov. Perfektné podmienky pre vodičov psíkov aj vodičov áut.

Pre záväzné prihlásenie do 30. apríla 2016 vyplňte prihlášku a na účet klubu uhraďte zálohu 12 € za dospelú osobu a deň pobytu (deti do 10 rokov bez zálohy). V správe pre príjemcu uveďte meno odosielateľa a účel platby - záloha za dovolenku 2016. Zálohová platba penziónu prebehne hromadne.

prípadne prihlášku.pdf s potvrdením o úhrade zálohy zašlite poštou na adresu
pani Mája Bílá
Moyzesova 6